באישור משטרת ישראל

החלפת מנגנון בדלת

לעיתים אנו יכולים להתקל בבעיה של נעילה או פתיחה של הדלת, בדרך כלל מדובר בבעיה במנגנון, אותה נדרש לתקן על מנת להחזיר את הדלת לתפקודה הרגיל.

החלפת מנגון בדלת מתבצעת על ידי איש מקצוע בלבד, אשר מתמחה בהחלפה ותיקון של מנעולים, ובהחלפת מנגון בדלת בפרט. שי המנעולן הינו פורץ מנעולים מקצועי, בזמן קצר מתבצעת אבחנה של הבעיה, וטיפול מהיר ומקצועי של החלפת המנגון בדלת, כך שתוכל לשוב ולתפקד באופן רגיל.

החלפת מנגנון חוסם

בדרך כלל ניתן למצוא מנגון חוסם בדלתות שריוניות, כך שבעת תקלה או בעיה, החלפת המנגנון תהיה מנגון חוסם בלבד. החלפת מנגון בדלת חייבת להתבצע על ידי פורץ מנעולים מקצועי, עם ותק והתמחות, כך שהחלפת מנגון חוסם יכול להתבצע על הצד הטוב והמקצועי ביותר וללא תקלות. מנגון חוסם הינו בעל מנגנון נעילה ברמה גבוהה במיוחד, בעיקר בעקבות הפעלה של שלושה בריחים מטה ומעלה, וכמובן במרכזה של הדלת. מדובר במנגנון אמין וחזק במיוחד, שעמיד לאורך שנים רבות.

החלפת מנגנונים בדלת

מנגון דלת כולל את המנעול עצמו, כאשר אליו מחוברים הבריחים של הדלת עצמה, שמאפשרים את פעולת הנעילה והפתיחה. בדרך כלל לכל דלת יש מנגנון משלה, ולכן בעת החלפת מנגנון בדלת, יש להתייעץ באיש מקצועי בלבד. איש המקצוע יכול להבחין בתקלה, ולהבין באיזו דלת מדובר, ובאיזה מנגנון. קיימת חשיבות גבוהה להעזר בפורץ מנעולים מומחה, על מנת למנוע החלפת מנגון בדלת שתוביל לתקלות נוספות. שי המנעולן מתמחה בהחלפת מנגנון בדלת, ובשירות מקצועי, אדיב, ומהיר לכל לקוח.

החלפת מנגנון פלדלת

מנגנון הקיים בדלת פלדלת הינו למעשה ליבה של הדלת, שמאפשר לה להנעל, להיפתח ולהסגר. ללא מנגנון, דלת הפלדלת לא תתפקד ראוי, ולכן תפסיק להיות יעילה ולממש את תפקידה והוא להקנות תחושת ביטחון ופרטיות.

החלפת מנגון בדלת, ומנגנון פלדלת בפרט, נחשב כיום למנגון הנפוץ ביותר, בבתים ועסקים רבים בישראל. דלת לפדלת נחשבת לכמעט בלתי אפשרית לפריצה, ולכן נתפסת כדלת אמינה וחזקה שמאפשרת מיגון טוב ומקצועי.

שי המנעולן מתמחה בהחלפת מנגון בדלתות מסוגים שונים, ובהחלפת מנגון פלדלת בפרט. באמצעות הגעה למקום, ושירות אדיב ומקצועי, ניתן לתקן את התקלה, ולהשיב לדלת את תפקודה.

דילוג לתוכן