באישור משטרת ישראל

החלפת מנעול בדלת

החלפת מנעול בצילנדר בדלת או בכספת היא כיביכול פעולה מוכרת ופשוטה שמוכרת לכולנו. יש לא מעט סיבות להחלפת מנעול בדלת, המפתח הלך לאיבוד, פריצה, נזק שנגרם למפתח וכדומה. לא פעם אנחנו גם מכירים את המחשבה שזה נראה קל ואפשר לעשות את זה לבד. האם את הפעולה שנראת פשוטה לעשייה נוכל לבצע לבד? התשובה היא לא. זה רק אולי נראה פשוט אך פעולה זו חייבת להתבצע על ידי מנעולן מקצועי ומנוסה. במקרים אלו נקרא לשי המנעולן מנעולן אשר מוסמך ומצויד במיטב הכלים והידע המקצועי לספק שירותי מנעולנות תוך כדי ייעוץ והכוונה.

קיימים לא מעט סוגי מנעולים מורכבים שכדי להחליפם צריך להכיר את מנעול הצילנדר ויש לבצע את זה בצורה מקצועית שתביא אותם למצב של ביטחון והגנה לביתכם או לעסק.

אתם רוצים לשמור על ביטחונכם? מנעולן טוב זה מנועלן המחזיק באישור ממשטרת ישראל בכל סוגי המנעולים והצילנדרים, בנוסף שירותי פריצה לרכב, כספות ביתיות , פריצת דלתות פנים וחוץ (פלדלת) , החלפת ושידרוג צילנדרים-שי זה האיש שלכם באזורים רבבה וצור יגאל.

מתי תקראו לשי המנעולן? איבדתם את המפתח? פרצו לכם לדירה או לעסק? הצילנדר שחוק לא תקין והמפתח לא נכנס בקלות המוכרת בדלת, אל תחכו לרגע בו תתקעו מחוץ לדלת מיואשים לחוצים וחסרי אונים. נכנסתם לדירה חדשה או עסק חדש, בתוך כל ההתרגשות לא להקל ראש ולא לשכוח להתקין מנעול חדש, אין לדעת בידי מי מסתובב עם המפתח הישן. תפקידו של כל מנעולן הוא לתת לכם את הייעוץ וההכוונה בזמן החלפת מנעול בדלת, וכן התקנת מנעול העונה לדרישותכם ופריצת כספת כך שבסופו של התהליך אתם תצאו מרוצים ובעיקר רגועים שביתכם או בית העסק מוגנם באופן הכי טוב שאפשר.

אז, אנחנו לא יודעים אם יגיע הרגע ומתי , אבל כשהוא יגיע תצטרכו את השירות האמין והמקצועי ביותר וכאן תפנו לשי המנעולן.

שי המנעולן בעל וותק וניסיון רב בתחום המנעולות והפריצה זמין לכם לעסק ולבית באזורים רבבה ובצור יגאל. באמינות ובמקצועיות לא מתפשרים ושי ידאג לתת לכם מענה בכל תחום המנעולנות על הצד הטוב ביותר.

דילוג לתוכן