באישור משטרת ישראל

החלפת צילינדר

החלפה של צילינדר הינה תופעה מאוד מוכרת, ומתרחשת לעיתים די תכופות. כאשר נדרשת החלפת צילינדר, אין צורך בהחלפה של מנגון הנעילה בשלמותו, אלא בהחלפה בלבד של החלק שמופעל בעזרת המפתח. את פעולת ההחלפה חשוב ומומלץ שאיש מקצועי יבצע, ביד מקצועית ובהבנה של סדר הפעולות. החלפת צלינדר בדרך כלל נדרשת במקרים בהם המפתח אובד או נגנב, ובמקרים אחרים בהם ישנה בעיה ממשית בצילנדיר ונדרשת החלפה. כמובן שרבים מבצעים החלפת צילינדר בעת כניסה לבית חדש.

החלפת צילינדר באבני חפץ

החלפת צלינדר מתרחשת במקרים רבים, אך כאשר אינה מתבצעת בצורה מקצועית, פעולה פשוטה מסוג זה, יכולה לגרום לנזק רב, ובהתאם לכך גם לעלות לא מעט כסף. שי המנעולן מספק שירות מקצועי של החלפת צילינדר בסוגים שונים של דלתות, החל מדלתות לבתים פרטיים, ועד מוסדות ציבוריים, בתי עסק, ועוד. החלפת צילינדר דרושת ניסיון רב, ויד מקצועית ואמינה.

החלפת צילינדר באורנית

פעולת החלפת הצלינדר הינה פעולה פשוטה יחסית ומהירה. אמנם ניתן לעשות את הפעולה לבד, אך מומלץ לבצע אותה אך ורק על ידי גורם מקצועי ומוסמך, מכיוון שבסופו של יום מדובר בביטחון האישי שלכם ושל המקום בו אתם נמצאים, עובדים, וגרים. שי המנעולן מבצע החלפת צילינדר לסוגים שונים של דלתות ומותגים, כאשר כל החלפה מתבצעת על הצד המקצועי והטוב ביותר, ובשימוש בחומרים באיכות הגבוהה ביותר. את השירות ניתן לקבל באורנית ובאיזור, ובמהירות כבר באותו היום.

החלפת צילינדר באל מתן

הצילינדר הוא למעשה מנגון נעילה, אליו נכנס המפתח, וכאשר הצלינדר מסתובב, הוא סוגר או פותח את המנגנון של הנעילה. בתול הצלינדר עצמו, קיימים פינים מיוחדים, שרק המפתח הייעודי והמתאים להם, יכול להזיז, וכתוצאה מפעולה זו בעצם לשחרר את הלשונית או לנעול אותה, כלומר לפתוח או לנעול את הדלת.

קיימות מספר סיטואציות בהן נדרשת החלפה של צילינדר, כאשר ישנו בלאי של המנגנון, במקרים של אובדן המפתח, כאשר נכנסים לדירה חדשה, או מחליפים שוכרים, וגם במצב שהצלינדר עבר נזק לאחר ניסיון של פריצה אל הבית. בכל המקרים הקיימים, פשוטים או יותר מסובכים, יש להזמין איש מקצוע למקום, ולתקן את הדלת על ידי מנעולן מקצועי, אשר מתמחה בהחלפת צילינדר.

דילוג לתוכן