באישור משטרת ישראל

מנעולן באלישמע

כשנתקלים בבעיה הכל הופך פשוט יותר שקוראים לאיש מקצוע אמין ומקצועי. שי המנעולן, מנעולן באלישמע, באל מתן, באלוני שילה ומנעולן באלפי מנשה, מוסמך מצויד במיטב הכלים והידע המקצועי לספק שירותי מנעונלות לכל המשתמע בדבר.

תפקידו של כל מנעולן טוב הוא לפרוץ כל מנעול שנתקל בדרכו, בין אם זה כספת ביתית או החלפת צילנדר בבית או בעסק. בכדי לעשות זאת בצורה הכי טובה ומקצועית עובר המנעולן תהליך אישור עיסוק ממשטרת ישראל. ובכך, שי המנעולן מנעולן באלישמע מתמחה בכל סוגי המנעולים והצילינדרים עובד באישור ממשטרת ישראל.

הילדים נתקעו מחוץ לבית? הכספת נתקעה? המפתח נשבר בתוך המנעול? נתקעתם מחוץ לרכב וזקוקים לפריצה? שי המנעולן העובד באזורים אלישמע, אל מתן, אלוני שילה ובאלפי מנשה, לרשותכם באופן מסור, מקצועי ואדיב בשירותי פריצה לרכב, כספות ביתיות, פריצת דלות פנים וחוץ (פלדת), החלפת ושדרוג צילינדרים. כך שתוכלו להיות בטוחים ורגועים שביתכם והעסק נמצאים בידיים טובות.

למה בעצם לפנות לשי מנעולן מוסמך ולא לנסות לפתור את זה לבד? אז ככה… שאין הידע הנדרש, המקצועיות ואת הכלים הדרושים אפשר לעשות יותר נזק מאשר תועלת. להיכנס לבית חדש או לפתוח עסק זה תמיד נושא מרגש, עם זאת, לפעמים אנחנו שוכחים שלמגן את הדבר היקר שלנו לא תמיד נמצא העדיפויות. לכן, מומלץ להזמין איש מקצוע מוסמך ואמין בכדי למגן העסק ואת הבית ולהבטיח את ביטחונכם ואת ביטחון ילדכם.

לדוגמא, לא פעם נתקלים בבעיה שהמפתח נשבר בתוך המנעול ואנחנו מנסים לבד לקנות את החלקים, לפרק ולהרכיב.. ברגע שאין לנו את הידע והמקצועיות הנדרשים לפתרון הבעיה אנחנו יכולים לעשות רק נזק מאשר תועלת ולהגדיל את הבעיה, דבר שעולה לנו בזמן, בכוח וביס. אין להקל ראש שברגע שאנחנו מרגישים לפעמים חשופים שדלת ביתנו פתוחה/רכב/כספת.. לדאוג שיש איש מקצוע אמין ומוסמך שיפתור לנו את הבעיה על הצד הכי טוב שאנחנו היינו מצפים.

אז במידה והינכם נמצאים בסיטואציה בה הינכם מתלבטים מה לעשות בזמן פריצת כספת, מיגון הבית, החלפת צילנידרים או כל בעיה בנושא מנעולנות, מומלץ לפנות לשי מנעולן באלישמע ובאזורים אל מתן, באלוני שילה ובאלפי מנשה מכיוון שבאמינות ובמקצועיות לא מתפשרים ושי ידאג לפתור את בעייתכם על הצד הטוב ביותר.

דילוג לתוכן