באישור משטרת ישראל

מנעול מנגנון שריונית חוסם

כיום, דלתות חוסם הן מהדלות הנפוצות ביותר בארץ. דלתות מסוג זה ניתן למצוא בכל מקום, בבתים פרטיים, בעסקים, ובמוסדות ציבוריים. בדלת כזו, ישנו מנעול אשר מותאם במיוחד שנקרא שריונית חוסם. מנעול זה כמובן עומד בתו התקן האירופאי ובתו התקן הישראלי, כך שהוא נחשב למנעול עמיד וחזק במיוחד.

מנגנון לדלת חוסם שריונית

מנעול מנגון שריונית חוסם מבוסס למעשה על ארבעה בריחים, כאשר הם עבים פי כמה ממנעולים אחרים. כך שבעת ניסיון פריצה, ישנו קושי ממשי מצד הפורץ לפרוץ את הדלת, לשבור, או לנסות לפתוח אותה. אותם בריחים פורדים, כאשר לכל אחד מהם יש חור במשקוף. זוהי גם הסיבה לתוצאה כי דופן המשקוף חזק בהרבה ממשקוף מסוג אחר, עם מנעול מסוג אחר.

שי המנעולן הינו פורץ מנעולים מקצועי, מנעול מנגנון שריונית חוסם בפרט. כאשר מדובר על אחד מן המנעולים האיכותיים והחזקים הקיימים כיום בשוק, מומלץ להעזר באיש מקצוע אשר מתמחה בתחום ויכול לספק את השירות הטוב ביותר.

החלפת מנעול לדלת שריונית חסם

מדובר באחד מן המנעולים החזקים והאמינים שקיימים, ולכן הינו נפוץ במיוחד בקרב בעלי עסקים, מוסדות, בעלי דירות, ובקרב כל מי שמחפש דלת חזקה, אמינה, ומנגנון איכותי וחזק. התוצאה היא תחושה של הגנה, ביטחון, ושלווה. את המנעול הייחודי ניתן להחליף בכל עת, וכמובן גם להתקינו בזמן התקנת דלת חדשה, או להחליף בעת בלאי או שינוי ממנעול ישן יותר.

החלפת מנגנון חוסם

כאשר הדלת לא נסגרת כראוי, כאשר יש קושי בפתיחה או בנעילה של הדלת, כנראה שמדובר בבעיה במנגנון.

בעת בעיה או תקלה, בדרך כלל יש צורך בהחלפת מנגון שריונית חוסם. חשוב במיוחד להתייעץ עם בעל מקצוע. לכל מנגון קיים אורח החיים שלו, ולעיתים יכולה להתעורר בעיה בעקבות בלאי ושחיקה של המנגון, במקרים כאלה חייבת להתבצע החלפה של מנעול מנגון שריונית חוסם, בכדי להחזיר את הדלת לקדמותה ולגרום לה לעבוד כראוי. שי המנעולן הינו פורץ מנעולים מקצועי אשר מתמחה בהחלפת מנגנון חוסם, ובעל ידע רב בכל הקשור מנעול מנגנון שריונית חוסם. באמצעות כל חלקי החילוף הנדרשים, יד מקצועית, ניסיון בתחום, ושירות אדיב ואמין, תוכלו לתקן כל תקלה

דילוג לתוכן