באישור משטרת ישראל

פורץ כספות באריאל

תחום פריצת כספות והתקנתם אינה דורשת רק ידע רב, אלא גם מיומנות ומקצוענות בתחום. זהו נושא לא פחות רגיש וחשוב בתחום פריצת הכספות.

כשיש בידנו כספת בבית, במשרד או בבית עסק פרטי ואנו נתקלים בבעיה, מעטים המקרים בו אנו יכולים לפרוץ את הכספת לבד ללא ידע ומיקצועיות.שכן אם נעשה זאת לבד נכול לגרום יותר נזק מאזר תועל. הדבר הכי נכון שאנו יכולים לעשות בצורה הכי יעילה ובטוחה יותר זה לקרוא לאיש מקצוע אמין ומקצועי. שי פורץ כספות מוסמך ומקצועי בתחום מצויד במיטב הכלים הידע והמיומנות ונותן שירותי פריצה בכל תחומי הכספות. במידה והינכם זקוקים לשירותי פריצת כספות באריאל כספות באלקנה, פורץ כספות בבית ברל ופורץ כספות בברקן אל תהססו לפנות לשי.

ישנם מספר סוגי כספות השונות בגודלן, סוגי התגוננות ורמת נעילה. אופן התקנת הכספת הוא דבר לא פחות חשוב מסוג הכספת. רבים טועים לחשוב שגודל הכספת או חוזקה הינו הדבר הכי חשוב בכספת או בטיחותי. ברגע שתקנת הכספת נעשת לא בצורה מקצועית ונכונה הדרך לפרוץ אותה או לעקור אותה ממקומה הינה אפשרית. דבר היכול לגרום לעוגמת נפש לבעל הכספת מאוחר יותר. לכן גם בנושא זה אין להקטין ראש ולסמוך רק על הכספתבמידה והינכם רוצים לשמור על אוצרכם ופרטיותכם אלא להזמין את שי ולהתסמך על ייעוצו בנושא.

בכדי לדעת שהינכם עושים את הצעד הנכון בהתקנת כספת מומלץ לפנות לשי פורץ כספות מוסמך מכיוון שההיצע בתחום הכספות הינו רחב ויש להתאים את סוג הכספת לצוריכם האישיים שכן ברגע שיש לנו כספת אנו מעוניינים ברמת שמירה גבוה על חפצים, תכשיטים כסף וכדומה. בין אם זה כספת לבית או לבית העסק, סוגי הכספות הינו רחב ויש כספת עם מפתח, כספת אלקטורנית, כספת קיר, כספת פח וכדומה. כספת עם תקן שמותקנת ע”י שי באופן מקצועי ואמין הינה הכספת רמת מיגון גבוהה מאוד.

במידה והינכם זקוקים להתקנה או מתלבטים כיצד להתקין כספת או מה לעשות בזמן פריצת כספת מומלץ לפנות לשי פורץ כספות באריאל ובאזורים אלקנה, בית ברל וברקן. מכיוון שבאמינות ובמקצועיות לא מתפשרים ושי ידאג לפיתרון בעייתכם על הצד האמין והמקצועי ביותר.

דילוג לתוכן