באישור משטרת ישראל

פורץ כספות

תחום פריצת כספות והתקנתם אינה דורשת רק ידע רב, אלא גם מיומנות ומקצוענות בתחום. זהו נושא רגיש בעולם הכספות.

כשאנו מחזיקים בידנו כספת בבית או בבית העסק ונתקלים בבעיה, מעטים המקרים בו אנו יכולים לפרוץ את הכספת לבד ללא ידע ומקצועיות. פשוט, יעיל ובטוח יותר לקרוא לאיש מקצוע אמין ומקצועי. שי פורץ כספות מוסמך מצויד במיטב הכלים והידע המקצועי לספק שירותי פריצת כספות שכן תפקידו של כל פורץ טוב הוא לפרוץ כל כספת שנתקל בדרכו. במידה והינכם זקוקים לשירותי פריצת כספות, האזורים בו פועל שי הינם בעץ אפרים, כספות בצופים וצופית.

עליכם לדעת שיש לא מעט סוגי כספות השונות בגודלן, סוגי התגוננות ורמת נעילה. אופן התקנת הכספת הוא דבר לא פחות חשוב מסוג הכספת, שכן אם התקנת הכספת נעשת לא בצורה מקצועית ונכונה הדרך לפרוץ אותה או לעקור אותה ממקמה הינה קלה מאוד. דבר היכול לגרום לבעיה לבעל הכספת מאוחר יותר. לכן גם בנושא זה אין להקטין ראש ולסמוך על סוג הכספת אלא גם על התקנת הכספת וייעוצו בנושא.

בכדי לדעת שהינכם עושים את הצעד הנכון בהתקנת כספת מומלץ לפנות לשי פורץ כספות מוסמך מכיוון שההיצע בתחום הכספות הינו רחב ויש להתאים את סוג הכספת לצוריכם האישיים בין אם זה כספת לבית או לבית העסק כגון: כספת עם מפתח, כספת אלקטרונית, כספת קיר, כספת פח וכדומה. חשוב לציין שכספת עם תקן שגם מותקנת ע”י שי מקצוע ואמין הינה הכספת ברמת מיגון גבוהה מאוד. שכן להתקנת כספת לבד ללא ידע בתחום אין אותה אפקטיביות ביטחונית כמו התקנה של שי איש מקצוע בתחום.

די מתסכל לקום בבוקר להגיע לבית העסק או להגיע לביתכם ולראות שהכספת תקועה, במידה והינכם נמצאים בסיטואציה זו או הינכם מתלבטים מה לעשות בזמן פריצת כספת, התקנת כספת כל בעיה בנושא זה, מומלץ לפנות לשי פורץ כספות מוסמך הפועל באזורים בעץ אפרים, בצופים ובצופית מכיוון שבאמינות ובמקצועיות לא מתפשרים ושי ידאג לפתור את בעייתכם על הצד האמין והמקצועי ביותר שאפשר כי למי שיש כספת רוצה לדעת שיש לו את המיגון הטוב ביותר.

דילוג לתוכן